Laboratuvar Kalite Politikası

Burtom Esentepe Tıbbi Tahlil Laboratuvarı

Laboratuvar Hizmetlerinde Önyargısızlık ve Etik Kurallar

advanced divider

 BURTOM ÖZEL SAĞLIK TESİSLERİ A.Ş, laboratuvar hizmetlerini önyargısız, bağımsızlık, tarafsızlık ve gizlilik ilkesine bağlı kalarak verirken, bilimsel ve etik kurallar çerçevesinde sunduğu tıbbi analizlerinde, iyi bir mesleki ve teknik uygulamayı amaç edinmiştir.

Bu bağlamda özenle çalışan ekibimiz; yüksek kalitede, hızlı ve güvenilir hizmet sunabilmek amacıyla sağlık alanındaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri yakından izlemeyi ve uygulamayı benimsemiştir.

Hasta Odaklı Laboratuvar Hizmetleri

advanced divider

Laboratuvarımız hastaların ihtiyaçları doğrultusunda, belirlenen kabul görmüş bilimsel kurallara, ulusal ve uluslararası standartlara uygun metotlar kullanarak doğru, kesin ve güvenilir sonuçlar vermeyi hedefler.

Laboratuvar Kalibrasyon ve Kalite Kontrol

advanced divider

Laboratuvar süreçlerinin doğru ve kesinliği için gerektiğinde kalibrasyon prosedürleri uygular, müteakiben iç kalite kontrol, ulusal ve uluslararası laboratuvarlar arası karşılaştırma programları kullanır. Çıkabilecek problemleri önlemeye yönelik düzenlemeler yapar.

TS EN ISO 15189 standardına uygun olarak kalite yönetiminde sürekli iyileştirme yaparak kalitemizi ve yönetim sistemimizi geliştirmeyi amaç edinip bu hedefler doğrultusunda hizmet devamlılığını sürdürmeyi esas alır.

BURTOM SAĞLIK GRUBU

advanced divider
Burtom Sağlık Grubu

800 sağlık çalışanı, 100’e yakın hekimi, birinde cerrahi operasyonların da yapıldığı 4 tıp, 5 özel tıbbi görüntüleme ve tanı merkezi; Evde Sağlık ve Bakım Hizmeti, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ile Burtom Sağlık Grubu çeyrek asırlık bir tecrübe!

İçeri girdiğiniz andan itibaren güler yüzlü ekibimiz, son teknoloji tıbbi ekipmanlarımız ve uzman doktorlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz. El cerrahisinden saç ekimine, estetikten fizyoterapiye 20’den fazla lokasyonla Bursa’nın her noktasına kaliteli tedavi sunuyoruz.

Güvenilir, hasta ve çalışan odaklı, çevreye duyarlı ve yenilikçi yapımızla tıbbın ulaştığı en üst düzeyde kendimizi sürekli geliştirerek öncü bir kuruluş olmayı başardık. 2000 yılından bu yana Türkiye genelinde şehir hastaneleri, üniversite hastaneleri ve kamu hastanelerine tıbbi malzeme, personel ve radyoloji hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

İletişim Bilgileri ve Çalışma Saatleri İçin Lütfen Tıklayınız!

Kalite Politikası