Gizlilik ve Tarafsızlık Beyanı

Burtom Esentepe Tıbbi Tahlil Laboratuvarı

ÜST YÖNETİM GİZLİLİK VE TARAFSIZLIK BEYAN FORMU

Doküman No

Yürürlük Tarihi

Revizyon No

Revizyon Tarihi

Sayfa No

BRT.FR.03

01.03.2022

00

1 / 1

advanced divider

Beyanımın herhangi bir biçimde tarafımdan ihlali halinde BURTOM SAĞLIK HİZMETLERİ A.Ş’nin uğrayacağı her türlü maddi ve manevi zararı tazmin etmeyi kabul ve taahhüt ediyorum.

Tarih:

BURTOM ÖZEL SAĞLIK TESİSLERİ A.Ş-ÖZEL BURTOM TIBBİ TAHLİL LABORATUVARI

BURTOM SAĞLIK GRUBU

advanced divider
Burtom Sağlık Grubu

800 sağlık çalışanı, 100’e yakın hekimi, birinde cerrahi operasyonların da yapıldığı 4 tıp, 5 özel tıbbi görüntüleme ve tanı merkezi; Evde Sağlık ve Bakım Hizmeti, Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi ile Burtom Sağlık Grubu çeyrek asırlık bir tecrübe!

İçeri girdiğiniz andan itibaren güler yüzlü ekibimiz, son teknoloji tıbbi ekipmanlarımız ve uzman doktorlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz. El cerrahisinden saç ekimine, estetikten fizyoterapiye 20’den fazla lokasyonla Bursa’nın her noktasına kaliteli tedavi sunuyoruz.

Güvenilir, hasta ve çalışan odaklı, çevreye duyarlı ve yenilikçi yapımızla tıbbın ulaştığı en üst düzeyde kendimizi sürekli geliştirerek öncü bir kuruluş olmayı başardık. 2000 yılından bu yana Türkiye genelinde şehir hastaneleri, üniversite hastaneleri ve kamu hastanelerine tıbbi malzeme, personel ve radyoloji hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

İletişim Bilgileri ve Çalışma Saatleri İçin Lütfen Tıklayınız!

Gizlilik ve Tarafsızlık Beyanı